Mistr výroby v Automotive

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Hledáte stabilní práci v této náročné době a máte praxi s vedením lidí?

Pro našeho významného klienta v automobilovém průmyslu, hledáme MISTRA VÝROBY.

Popis pozice:

  • Řízení týmu operátorů a seřizovačů
  • Řízení výrobního procesu s cílem zabránění výpadku plynulé výroby
  • Zodpovědnost za sledování kvality a množství výroby
  • Plánování výroby
  • Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce
  • Organizace údržby a oprav strojů

Profil kandidáta:

  • 2 roky praxe v automotive
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Znalost cizího jazyka
  • Samostatnost a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

  • Motivační platové ohodnocení
  • Jednosměnný nebo třísměnný režim
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost přesčasů
  • Závodní stravování přímo ve firmě

V případě že Vás nabízená pozice oslovila, dejte mi o sobě vědět. Zašlete Vaše CV přes odpovědní formulář a já Vám ráda sdělím podrobnosti.

Máte zájem o tuto nabídku?