Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor/ka strojů, až 37.000 Kč,nást.bonus 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. Náplň práce: - zpracovávání plechových dílů dle zakázek - obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování) - osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji Místo výkonu práce: Pelhřimov Nabízíme: - nástupní mzdu 30-31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe - náborový příspěvek 20.000 Kč navíc - stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě - 5 týdnů dovolené - permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum) - penzijní připojištění - nástup přímo do kmenového stavu společnosti Požadujeme: - vyučení v tech. oboru nebo alespoň malou praxi se stroji - orientaci ve výkresové dokumentaci - základní znalost práce s počítačem - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 50 000 – 63 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Havlíčkův Brod
  • Eva Březinová
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna

DOORNITE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia GreatWork s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., BiosImport s.r.o., CELET s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Jihlava, Pelhřimov, Kámen, okres Pelhřimov, Boršov, Humpolec, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Nová Včelnice, Ledeč nad Sázavou

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

agenturní zaměstnávání auto benefit benefity bonus Bor hledám HR IT masáže místo možnost nábor náplň práce nové operátor paušál Pelhřimov penzijní připojištění pojištění postup práce praxe připojištění příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravenkový paušál stravování vhodná víkend volno výkon vysoké zaměstnání zaměstnávání znalost agent automat centrum díl dokument dovolené kariérní kov masáž místo výkonu práce náborový náplň nástroj navíc obor obsluha penzijní počítač PR program stav stroj vyučení závod