Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik - až 180 Kč/hod (Praha)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Zličín, Praha
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Aneta Červinková, zobrazit tel. číslo

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Do významného podniku v Praze hledáme šikovné elektromechaniky na servis a opravu vagónů metra.

Místo výkonu práce – Praha Zličín, Holešovice

Náplň práce:

  • oprava a servis vagónů metra
  • montáž elektrického zařízení do vagónů
  • elektromechanická práce
  • rozebrání a následné složení částí vagónu
  • vhodné pro uchazeče s praxí na pozici údržbáře, mechanika

Co od Vás očekáváme:

  • praxi na pozici elektromechanika
  • vyučení v oboru výhodou
  • vyhláška 50 výhodou
  • zodpovědnost, manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • jistotu práce na několik let dopředu
  • možnost záloh
  • 2 směnný provoz
  • nástup možný ihned
  • mzda – až 180 Kč/hod

MARKMONT S.R.O., Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát