Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Zásobovač ve výrobě - Vhodné i pro ženy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.500 – 31.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost, která je celosvětovým leaderem v oblasti telekomunikačních technologií, hledáme vhodné zaměstnance na pozici **Waterspider** – zásobovač ve výrobě.

Náplň práce:

▪ Udržení plynulých materiálových toků, spolupráce při optimalizaci skladových zásob

▪ Skladování materiálu na svěřených lokacích, hledání příčin v případě nalezení nepřesnosti

▪ Shromažďuje nepřesnosti, identifikuje a reportuje

▪ Aktivně přistupuje k dodržovaní a nastavovaní 5S

▪ Práce na 3 směny

▪ Práce bez věkového omezení

Co od Vás očekáváme:

▪ Spolupráce a předávaní informací z výrobního procesu teamleadrovi, skladníkům, P&P inženýrům, druhé směně

▪ Samostatný, proaktivní a příkladný přístup k práci

▪ Plnění úkolů zadaných nadřízeným

Co Vám můžeme nabídnout:

**Nabídka:** - Celková mzda ve výši: 27.500 - 31.000 CZK / měsíc

- zákonné příplatky (noc, víkend, svátek)

- čtvrtletní odměny a bonusy

- 10 minutová placená přestávka navíc

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvky na závodní stravování (oběd za cenu 28 Kč)

- multisport karta

- 25 dní dovolené

  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
dnešní
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ivanovice na Hané
  • AGROPEK, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Slavkov u Brna
  • AUTO - BAYER, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Křenovice, Vyškov
  • ANAH kovo s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Zábřeh
  • Endohope Hradec s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 21. října

PETROTRANS, s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., GEM s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, oncomed manufacturing a.s., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ARAMARK, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JOBSTART s.r.o., Horavia s.r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Prodavač / Prodavačka, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Strojník / Strojnice, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Střelice, okres Brno-venkov, Brno

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

bonus bonusy CZK den druh hledám HR inženýr měsíc Most mzda nabídka nadřízený náplň práce odměny penzijní připojištění plat plnění pojištění práce přestávka příklad příplatky připojištění příspěvek sklad směny společnost spolupráce sport stravování svátek vhodné víkend daný dovolené karta komunikační kov materiál náplň navíc oblast oblasti penzijní placená PR proces případ příspěvky přístup report stav technolog úkol výrobní závod