Volné místo ve firmě MIKUPEX TRADE s.r.o.

Elektrotechnik, Karlovy Vary, 50-55 000 Kč, benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karlovy Vary
Firma MIKUPEX TRADE s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 55.000 Kč

O nás

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Odbornost, zkušenost a praxe spol. MIKUPEX TRADE s.r.o. je postavena na více než 25ti leté kontinuální praxi na trhu práce v ČR. Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomáháme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem cca 15 km severovýchodně od Karlových Varů (směrem na Ostrov nad Ohří) hledáme vhodné kandidáty na pozici elektrotechnik.

Náplň práce:

- správa SW pro automatizační techniku
- diagnostika a analýza závad na výrobních zařízeních + následné navrhování opatření k opravě, úprava programů PLC (S7/TIA) apod.
- podpora činnosti směnových pracovníků v oddělení údržby + spolupráce na proškolování členů údržby

Tato pracovní pozice je svým charakterem vhodná i pro čerstvé absolventy oborů elektro, nebo absolventy s kratší praxí.

Uvítáme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro, obor automatizace výhodou)
- osvědčení NV 194/2022 Sb. (bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb.), (můžeme i zaškolit)
- orientaci v technické dokumentaci, a v oblasti automatizace, mechaniky, elektrotechniky
- znalost práce na PC, v MS Office
- alespoň minimální znalost Aj, nebo NJ (pro technickou dokumentaci)
- řidičský průkaz sk. B
- spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě cca 15 km severovýchodně od Karlových Varů (směrem na Ostrov nad Ohří)
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek
- příspěvek na dopravu
- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení, 50-55 000 Kč hrubého (včetně variabilní. složky)
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, karta Multisport, bezúročné půjčky, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení, penzijní připojištění,  odborná školení apod.
- pracovní doba od PO - PÁ, od 8:00 - 16:30, VÍKENDY VOLNÉ
- další odborné vzdělávání (i v zahraničí), odborné proškolování

Pokud nemáte životopis, nebo ho nechcete v reakci zasílat, případně máte problém s jeho zasláním, stačí nám u této pracovní pozice i pouhé zaslání kontaktů na Vás (jméno, telefon, email). Rádi Vás budeme zpětně kontaktovat.

Váš případný životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Karlovy Vary
  • VENTOP s.r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. dubna
  • KV LOT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • THERMAL-F, a.s.
Zveřejněno: 1. února
  • Chodov, Sokolov
  • CHODOS CHODOV s.r.o.
  • 24 000 – 28 750 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. dubna
  • 26 000 – 30 810 Kč
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
Zveřejněno: 15. června
  • AETO s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. února
Zveřejněno: 12. září
  • Trnová, Plzeň-sever
  • DZR Trnová s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. prosince
  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Bruntál
  • SOLEX AGRO, s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

absolvent AJ analýza auto benefit benefity Bor činnost den doba elektro elektrotechnik email hledám hodnocení HR inzerát IT kandidát Karlovy Vary mobil možnost nad Ohří náplň práce Office ohodnocení Ostrov paušál penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice pracovní úvazek pracovník práva prostředí připojištění příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce sport správa stabilní stravenkový paušál školení technik telefon úprava úvazek v zahraničí Vary vedení vhodná vhodné vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanec zaslání znalost životopis automat automatizace činnosti člen dohody dokument dovolené karta kontakt kov minimální motivační mzdové náplň oblast oblasti obor odbor odborná odborné oddělení odpovědní PC penzijní PR problém program případ půjčky rok řidič sever síla technické techniky výrobní zaměstnanecký závod