Jeřábník - mostové jeřáby

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro stabilní, výrobní společnost v Plzni hledáme jeřábníka se zkušenostmi na mostových jeřábech a s vázáním břemen.

Popis pozice:

  • Obsluha mostového jeřábu v rámci výrobních úseků
  • Vázání a manipulace se standardními i specifických břemen
  • Práce ve dvousměnném provozu s možným přechodem na 3 směny v budoucnu
  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta:

  • Vyučení
  • Zkušenosti s ovládáním mostových jeřábů a vázáním břemen
  • Platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Mzda 27.000Kč
  • Příplatek na odpolední i noční směnu
  • Čtvrtletní bonusy
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění