OPERÁTOR VÝROBY ELEKTRONIKY – OD 29 000 Kč měsíčně

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 29.000 – 40.000 Kč

Comac jobs je stabilní personální agentura působící na českém trhu práce.
Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání především dělnických pozic v různých oborech.
Pomůžeme Vám najít to pravé zaměstnání!
Pro našeho významného klienta ve Frenštátě pod Radhoštěm hledáme operátory výroby.
NÁSTUP IHNED! Zavolejte ještě dnes na telefonní číslo zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • výroba elektronických součástek pro automobilový průmysl

Požadujeme:

  • manuální zručnost, zvláště pak výbornou jemnou motoriku
  • dobrý zrak
  • nepožadujeme předchozí praxi

Nabízíme:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • měsíční průměrný výdělek od 29 000 Kč
  • rozsáhlý bonusový systém
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • lehkou práci, vhodnou pro ženy i muže
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • nepřetržitý provoz – 12h směny, střídání krátkého a dlouhého týdne
  • možnost přechodu pod kmen

ZAVOLEJTE JEŠTĚ DNES! TERMÍNY MANUÁLNÍCH TESTŮ ZRUČNOSTI KAŽDÝ TÝDEN!

Máte zájem o tuto nabídku?