Provozní elektromechanik, elektrikář 186,-Kč/hod - zálohy

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Svoboda nad Úpou
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 24.000 – 28.000 Kč

Hledáme šikovného pracovníka na pozici provozní elektromechanik, elektrikář ve výrobě pro stabilní firmu s dlouholetou tradicí zaměřenou na papírovou výrobu..
Práce je vhodná pro muže i ženy.
Nástup IHNED
Směna: ranní 6–14

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výrobních linek, opravy a kontrola elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektrické instalace, řešení okamžitých výpadků, údržba a opravy ucelených částí elektronických silových rozvodů nízkého napětí, spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci zařízení.

Požadujeme:

  • USO vzdělání s vyučením v oboru
  • Praxe min. 5 let
  • Odborná způsobilost
  • Manuální zručnost, odpovědnost
  • Schopnost řešit samostatné úkoly
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Zkušenost se seřizováním strojů
  • Znalost průmysloví automatizace výhodou

Nabízíme:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • mzda 186,– + příplatky
  • motivační mzdové ohodnocení
  • možnosti týdenních záloh
  • týdenní fond – 37,5h
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Máte zájem o tuto nabídku?