Práce: Všeobecná sestra

lokalita: Karlovy Vary zadavatel: Richmond a.s. Odpovědět na inzerát

VŠEOBECNÁ SESTRA

Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje ubytovací, stravovací služby a léčbu až pro 230 pacientů.

Do našeho kolektivu zdravotníků hledáme všeobecnou sestru na plný úvazek (denní a noční služby).

Náplň práce:

  • příjem pacientů včetně základního ošetření

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání, osvědčení k výkonu povolání
  • bezúhonnost
  • samostatnost, spolehlivost, vstřícné vystupování
  • základní jazyková výbava v NJ, RJ, AJ výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • měsíční a pololetní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost personálního stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • termín nástupu dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář, kontakt: 353 177 531

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Karlovy Vary

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Jana Rybáčková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist