Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Elektrikář - Technik údržby/ Liberec

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice
Odpovídá za dodržení termínů servis/revize
Provádí údržbu elektro a technologií
Provádí kontrolu a zabezpečovací činnosti
Řeší drobné opravy a havarijní stavy

Požadujeme:

  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Samostatnost
  • Spolehlivý a odpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajištění Multisportkarty

Místo pracoviště
nám. Soukenné 669/2a, 460 01 Liberec-Liberec IV-Perštýn, Česká republika

  • Krč, Praha
  • Říhová Timea
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června
  • Lipno nad Vltavou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Jablonec nad Nisou

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ činnost elektrikář elektro Liberec místo Most náplň práce pečlivost penzijní připojištění pojištění pozice práce pracoviště připojištění příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti sport stabilní stravování technik Týn Zruč činnosti karty náplň národní odpovědný opravy penzijní PR přístup republika servis stav technolog termín