Obchodní zástupce - stavebnictví

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost zabývající se výrobou a prodejem písku a štěrku hledáme Obchodního zástupce. Hledáme praktika, který se bude často pohybovat na staveništích a jednat s betonářskými firmami, developery a stavebními společnostmi v celém jihočeském regionu.

Popis pozice:

  • Péče o stávající zákazníky a oslovování nových zákazníků
  • Uzavírání obchodních smluv
  • Sledování trhu a konkurence
  • Logistika a plánování vytíženosti vlastní dopravy

Profil kandidáta:

  • Zápal pro obchod, ochota se učit a získat odbornost
  • Zkušenosti s obchodní činností (ve stavebnictví výhodou)
  • Spolehlivost, tah na branku
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení, průběžné vzdělávání
  • Fixní mzdu plus provize z prodeje (průměrná hrubá mzda 45 000 - 52 000 Kč)
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné