Mechanik SMT linek v Pardubicích (seřizovač)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 26.800 – 28.100 Kč

Manuvia Job s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • zajištění plynulého provozu určeného zařízení na lince, provádění kontroly funkčnosti zařízení
  • v případě potřeby vykonávání výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a dle pokynů vedoucího
  • provádění pravidelných oprav a údržby stanovených zařízení
  • zaškolování operátorů metodou kroků, instruování, vedení operátorů, dozor nad prováděním prací dle pracovních pokynů
  • průběžné informování nadřízeného o plnění úkolů

Požadujeme

  • SŠ elektrotechnického nebo strojírenského směru výhodou
  • základní práce na PC
  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • dotované závodní stravování (zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na stravování poměrnou částkou z ceny jídla)
  • 5 týdnů dovolené
  • systém bonusů Kafeterie ( bonusový program, do kterého zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na měsíční bázi. Příspěvky lze využít na volnočasové aktivity nebo za ně pořídit zboží pro zdravější styl života)
  • možnost nákupu výrobků ve firemním e-shopu za zvýhodněné ceny
  • firemní mobilní tarif
  • zlevněné vstupenky na kulturní akce a další bonusy
  • do naší společnosti je zajištěna dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i blízkého okolí (MHD 14, 23, 25)

  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 13. ledna
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • TOROLA electronic, spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Milevsko
  • KV2 Audio International spol. s r.o.
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Vysoké Mýto
  • Mikroelektronika spol. s r.o.
  • 20 600 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Šumperk
  • APATOR METRA s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Nové Město nad Metují
  • A 2000 Průmyslová elektronika s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Hradec Králové
  • REHA centrum CZ s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Klánovice, Praha
  • Klánovické lahůdky s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Brno
  • RESTAURANT SUPPORT s.r.o.
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Ostrava
  • ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Šumperk
  • EVT Stavby s.r.o.

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Libor Toman, Manuvia GreatWork s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, COREX Pardubice s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Chrudim, Pardubice, Kostěnice

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ akce bonus bonusy den dění elektro IT mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce operátor pečlivost plnění práce pracovní řízení samostatnost společnost společnosti STK stravování tarif vedení vedoucí volno zaměstnavatel znalost anglické dopravní dovolené firemní jazyk jídla kontroly kulturní měsíční mobilní nadřízené náplň operace PC poměr PR program případ příspěvky rok stroj systém technické úkol výrobní zaměstnanci závod