Operátor/ka výroby s ubytováním - Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 21.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

  • Ubytování vzdálené 7 km od pracoviště ZDARMA
  • Mzdový výdělek až 21 000 Kč
  • Možnost stravování v místě pracoviště od 26 Kč
  • Za každý odpracovaný týden zálohu až 1 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Osmihodinové směny, volné víkendy
  • Práci v čistém a klidném prostředí
  • Mobilní tarif, se kterým můžete BEZPLATNĚ volat, posílat SMS a využívat 1,5 GB internetu v rámci České republiky
  • Získejte nejvíce odpracovaných hodin v měsíci a bonus 3 000 Kč k výplatě Vás nemine
  • Za doporučení známého odměnu 5 000 Kč

Náplň práce:

  • Práce s optickými kabely, jejich scanování a pájení
  • Balení, kompletace výrobku nebo jeho části
  • Příprava komponentů

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost za odvedenou práci
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu
  • Předchozí zkušenost na pozici operátora/ky výhodou

Zaujala Vás nabídka? Pište, volejte! Možností máte několik. Pomocí odpovědního formuláře, emailem na e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky na zobrazit tel. číslo , bezplatně na zobrazit tel. číslo nebo se za námi zastavte na pobočku do Brna, ul. Křenová 409/52, budova OC Nosreti, druhé patro, dveře č. 217. Těšíme se na Vás.

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Kolín
  • Manpower

BBG-BENDA, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., IFE-CR,a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technik / technička výroby, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

bonus Brno den druh email formulář měsíc mobil mobilní tarif možnost nabídka náplň práce nová nové odpovědnost operátor plat práce pracoviště prostředí směny stravování tarif telefon týden ubytování víkend výdělek zdarma Zruč dar dovolené kov mobilní mzdový náplň odpovědní pomoc PR příprava síla stav výroby zkušenost