Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí nákupního oddělení

Lokalita Stará Paka
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kandidáta na pozici Vedoucího obchodního oddělení, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou elektrických součástek pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Stará Paka

Popis pozice:

vedení týmu zodpovědného za nákup všech dílů pro distribuci i výrobu,

cenová jednání s hlavními dodavateli, také při zahraničních výstavách apod.,

zpracování objednávek stěžejních komponentů,

dohled nad logistikou dodávek z hlediska nákladů a termínů,

podpora při řešení závažných neshod u dodavatelů a sledování jejich stavu.

Profil kandidáta:

VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí v oblasti nákupu minimálně 5 let,

aktivní znalost AJ,

zkušenost s vedením kolektivu 5-10 lidí,

seriózní vystupování, výkonnost a vytrvalost,

schopnost vést náročná cenová jednání se zahraničními dodavateli.

Nabízíme:

platové ohodnocení odpovídající vlastním schopnostem a přínosu společnosti

flexibilní pracovní dobu a prodlouženou dovolenou

služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

  1. plat, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty

příspěvek na stravování, jazykové a jiné kurzy, podporu aktivit ve sportu a kultuře

příspěvek na dopravu a na životní či důchodové pojištění

  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 17 100 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Jindřichův Hradec
  • Daně Máca s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Třeboň
  • od 18 500 Kč
  • Třeboň
  • od 20 000 Kč
  • Český Krumlov
  • SUPER PET, a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Vítkov
  • Domov Vítkov, příspěvková organizace
  • od 15 970 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jablonec nad Nisou, Liberec

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

AJ auto automobil bonus bonusy den důchod flexibilní hlavní hledám hodiny hodnocení HR Chodov IT kandidát kurz kurzy Luže místo mobil možnost náplň práce nová nové obchodní ohodnocení Paka plat podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní cesty příspěvek sledování služební služební auto SOU společnost společnosti sport stará stravování telefon vedení vedoucí výkon vzdělání zaměstnanec znalost cesty české člen díl elektrický firmy jazyk jednání kolektiv kov logistik místo výkonu práce mobilní náklad náplň neplacené obchod oblast oblasti oddělení odpovědné placené platové ohodnocení PR profi projekt přátelské řešení schopnost součást stav termín tým vedení týmu volna výkonnost zahraniční zaměstnanecký zkušenost životní