Výrobní operátor/ka Brno - ubytování ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 26.000 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost se zabývá výrobou telekomunikačních a elektrotechnických zařízení, zejména budování infrastruktury, urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světě.
Místo výkonu práce je Brno.

POZICE JE VHODNÁ PRO ŽENY, MUŽE I ABSOLVENTY. NENÍ NUTNÁ PRAXE VE VÝROBĚ, RÁDI VÁS VŠE NAUČÍME.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • Mzdový výdělek v průměru 26 000 Kč ( měsíční prémie + bonus za třísměnný provoz)
  • Pokud nejste z Brna, rádi Vám poskytneme ubytování ZDARMA v centru a s dobrou dostupností do firmy
  • VOLNÉ víkendy i svátky + 25 dní dovolené
  • Ve firmě je dotované stravování za 28 Kč
  • Budete pracovat v klidném a bezprašném prostředí
  • Můžete využívat TÝDENNÍCH ZÁLOH
  • Nastoupit můžete IHNED
  • A spoustu dalšího!

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

  • Práce s optickými kabely
  • Kompletace výrobků a jejich balení
  • NEJEDNÁ SE O PRÁCI NA LINCE!
  • Vhodné pro ženy, muže i absolventy

CO OD VÁS ČEKÁME:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zodpovědnost za odvedenou práci

BUDU SE TĚŠIT NA VAŠE ŽIVOTOPISY!

  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 22 300 – 26 900 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Brno
  • Ľubomír Slanina
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Plzeň
  • VM food industry s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč

Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., DOORNITE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

absolvent bonus Brno den elektro IT komunikace místo náplň práce odpovědnost operátor pozice práce praxe prostředí řízení společnost společnosti stabilní stravování ubytování vhodné víkend výdělek výkon zdarma Zruč dar dobro dovolené firmy komunikační měsíční místo výkonu práce mzdový náplň PR prémie svátky technický výrobní