Práce: Údržbář v Olomouci!

lokalita: Olomouc zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Údržbář strojů.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A máte potřebné vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovědní za:

- zajištění nastavení, seřízení, chodu a oprav linky

- seřízení strojů výroby sypkých produktů před zahájením výrobní dávky a během ní

- denní kontrolu strojů a zařízení výroby sypkých produktů

- preventivní kontroly a servis zařízení výroby

- kontrolu činnosti a nastavení vzduchotechniky a klimatizace, výměnu filtrů

- zácvik nových obsluh výrobních linek a zařízení

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- zkušenosti na podobné pozici

- příslušné vzdělání a znalost problematiky údržby strojů a výrobních linek

- ochotu pracovat ve směnném provozu

- výhodou bude oprávnění na VZV

Nabízíme:

Co Vám nabídneme?

- odpovídající mzdu

- týden dovolené navíc

- příspěvěk na stravování

- a další benefity

Těším se na Vás životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Adam Pastyřík

Telefon

+420 725 807 307

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist