Elektro údržbář v Olomouci - 2 směny

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Adam Pastyřík, zobrazit tel. číslo

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nové kolegy na pozici Elektro údržbář.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Vlastníte vyhlášku 50 §6 či vyšší?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude podílení se na servisu vstřikolisů a dalších strojů pod vedením zkušeného manažera údržby. Velkou výhodou budou předchozí zkušenosti ze sektoru automotive a znalost hydrauliky.

Profil kandidáta:

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme elektro vzdělání (výuční list či SŠ) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Nezbytné jsou také zkušenosti na podobné pozici (výhodou budou zkušenosti z automotive). Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ nebo chuť se jazyk naučit.

Jedná se o práci na dvě směny.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (30-35.000 Kč). Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Máte zájem o tuto nabídku?