HR SPECIALIST FRENCH and ENG PRAGUE

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

WHAT WE WANT FROM YOU:

  • FRENCH and ENGLISH fluent
  • Excellent communication and interpersonal skills
  • HR experince is an advantage
  • MS EXCEL advanced user
  • Responsible personality

WHAT WE CAN OFFER YOU?

  • COMMUNICATION WITH STAFF
  • ADMINISTRATION / DATA ENTRY
  • WORK AT REPUTABLE COMPANY
  • COOPERATION WITHIN DEPARTMENTS
  • WELL ORGANIZED WORK
  • INTERESTING PROJECTS
  • INTERNATIONAL COOPERATION

REQUIREMENTS:

  • Fluent FRENCH, English
  • Excellent communication skills
  • Experience within an international environment is a big advantage
  • Customers-oriented
  • Ability to multitask
  • Very good conflict resolution skills
  • The ability to work independently and as part of a team
  • Very good command of Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • University degree – ideally in HR, Administration, Business Administration, Finance or related field

BENEFITS:

  • 25 days of vacation
  • Meal vouchers
  • Cafeteria
  • Health and accident insurance
  • Trainings
  • Events
  • Opportunity for career growth both horizontally and vertically
  • Stable employment and high standards of work

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Schäfer - Menk s.r.o. | Schäfer - Menk s.r.o. | Radotín, Praha Radotín, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
Deklarace odpovědného podnikání z. s. | Deklarace odpovědného… | Radlice, Praha Radlice, Praha
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
včerejší
JOB LEADER EUROPE s.r.o. | JOB LEADER EUROPE s.r.o. | Teplice Teplice
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
Jan Vůjtěch | Jan Vůjtěch | Praha Praha
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
ARIETE personal s.r.o. | ARIETE personal s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. | Thompson Personnel Management… | Nýřany Nýřany
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. | Thompson Personnel Management… | Nýřany Nýřany
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
AKORÁT s.r.o. | AKORÁT s.r.o. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
Ondřej Lešák | Ondřej Lešák | Vojkovice, Mělník Vojkovice, Mělník
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
OBS Praha s.r.o. | OBS Praha s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
OBS Praha s.r.o. | OBS Praha s.r.o. | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará…
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
OBS Praha s.r.o. | OBS Praha s.r.o. | Mělník Mělník
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
OBS Praha s.r.o. | OBS Praha s.r.o. | Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Business talent, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., ManpowerGroup s.r.o., Penta Hospitals CZ, s.r.o., Martin Jiras, NADĚJE, mBlue Czech, s.r.o., Tarancia, SE, První novinová společnost a.s., JISTU recruitment s.r.o., Pojišťovna VZP, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Crocogarden z.s., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Institut klinické a experimentální medicíny, Rex Concepts BK Czech s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Coweo Technologies s.r.o., JLV, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Bageterie Boulevard

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Daňový specialista / specialistka, Účetní, Manažer / manažerka v gastronomii, Provozní / F&B Manager, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Animátor / Animátorka, Lektor / Lektorka, Pedagogický asistent / asistentka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Mzdový / mzdová účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Smíchov, Praha, Radotín, Praha, Radlice, Praha, Praha, Nové Město, Praha, Krč, Praha, Stodůlky, Praha, Horní Počernice, Praha, Libuš, Praha, Prosek, Praha, Vinohrady, Praha, Michle, Praha, Staré Město, Praha, Hloubětín, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.