Práce: Vrchní mistr - okres Teplice

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu VRCHNÍHO MISTRA.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • podílí se na řízení svěřeného provozu,
  • zodpovídá za plnění plánu provozu (směny, dovolené, zajišťování zásobování linek),
  • spolupracuje a komunikuje s dalšími odděleními,
  • v případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění,
  • vede vedoucí výrobních týmů (mistry),
  • podílí se na neustálém zlepšování procesů.

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru,
  • praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou),
  • orientace v technické dokumentaci,
  • znalost 5S, FIFO, Lean,
  • prokazatelnou praxi s vedením lidí,
  • znalost AJ či NJ – výhodou, nikoli podmínkou,
  • dobrou znalost práce na PC – MS office, Windows.

NABÍZÍME:

  • atraktivní finanční ohodnocení a benefity,
  • zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, individuální jazykové kurzy, stravenky, firemní akce),
  • vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist