Práce: DISPONENT LOGISTIKY [Liberec] (sveuo)

lokalita: Liberec zadavatel: Job Point spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici, nejlépe v automotive
  • znalost anglického jazyka
  • znalost Excel a Powerpoint
  • komunikativnost

Pracovní náplň:

  • příjem zákaznických objednávek
  • příprava krátkodobého a střednědobého výrobního plánu
  • řízení stavu zásob materiálu, hotových výrobků a pomocných materiálů,

objednávání dílů a pomocných materiálů,

  • sledování výrobních kapacit na svěřených procesech.

Nabízíme:

  • roční bonus při splnění kritérií
  • příspěvěk na penzijní připojištění nebo ŽP
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • výběr až z 8 dotovaných jídel & doplňkový prodej v kantýně
  • možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v

rámci pracovní doby

  • pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na eva.jindrichova@jpoint.cz.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist