Operátor Ve Výrobě V Kolíně – Nástupní Mzda Až 32 740 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 28.500 – 35.600 Kč
Kontakt Veronika Procházková, zobrazit tel. číslo

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic v Kolíně hledá do svého týmu nové zaměstnance.
Nabízíme Vám ubytování s příspěvkem a mnoho dalších bonusů.
OPERÁTOR VE VÝROBĚ V KOLÍNĚ – NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 32 740 KČ!

Náplň práce:

  • výroba automobilů značky Toyota
  • lisování, svařování, lakování, montáž, logistika a kontrola kvality.

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • předchozí praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:

  • po nástupu výdělek až 32 740 Kč, po 6 měsících až 35 666 Kč
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • docházkový a výkonnostní bonus
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • ubytování s příspěvkem
  • dotované stravování v areálu závodu

Ozvěte se ještě dnes na telefonní číslo zobrazit tel. číslo!

Máte zájem o tuto nabídku?