Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Hlavní dispečer České Budějovice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu od roku 1990.
Od září došlo k posílení zázemí IN TIME SPEDICE s.r.o. novou trojicí investorů skupinou PPF,
EC Investments a Rockaway, která mimo jiné vlastní společnost Mall Group.
Pojďte být součástí těchto velkých změn a podílet se na zvyšování kvality našich služeb!

Do naše týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici

H L A V N Í D I S P E Č E R

Co vás čeká?

  • Organizace využití vozového parku
  • Vedení pracovníků
  • Organizace dopravu zásilek
  • Řešení požadavků zákazníků
  • Předkládání reportů nadřízenému
  • Navrhovat opatření k zajištění kvality provozu
  • Zaškolovat nové zaměstnance

Co Vám nesmí chybět?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici dispečer
  • Spolehlivý, flexibilní a hlavně samostatný
  • Mít dobré organizační i komunikační schopnosti
  • PC znalosti

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení až 45.000,– Kč s možností dalšího růstu
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Multisport kartu
  • Firemní akce, kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned nebo dohodou

  • České Budějovice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Stříbro
  • Jana Langová
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna

PETROTRANS, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Robert Janák s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., DONICAR s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., NICOTRANS a.s., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o., ProEx 2000, spol. s r.o., JihoTech spol. s r.o., SINOP SMP s.r.o., FUKA SPEDITION, s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Autodoprava Bártů, s.r.o., Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o., Kubeštrans s.r.o., EKO-PF s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., MOTO CB s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

Včelná, České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Planá, okres České Budějovice, Hůry, Boršov nad Vltavou, Hlincová Hora, Jivno, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Vrábče

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ akce Budějovice České Budějovice den dispečer flexibilní hlavní hledám hodnocení investor IT kurz kurzy kvality Luže Most možnost náplň práce nové ohodnocení práce pracovní pracovní poměr pracovník růst SOU společnost sport školení vedení vzdělání zkušenosti znalost znalosti díl dohodou dovolené finanční firemní kolektiv komunikační nadřízené náplň organizace PC poměr PR přátelské report rok schopnost schopnosti součást trh tým zákazník zkušenost