Prodejce kvalitních mražených potravin s rozvozem

Ivančice
15.000 – 35.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

Kdo jsme?

Jak jistě víte, tak nejsme nová společnost, nějaký internetový „start-up“, ale jsme stabilní rodinná společnost, která na českém trhu v letošním roce slaví neuvěřitelných 27 let své existence. S největší pravděpodobností nás znáte pod značkou Family Frost. Ano, Family Frost s těmi žlutými autíčky.

Koho hledáme?
obchodníka pro depo Brno oblast: Ivančice, Rosice
hledáme především dobrého obchodníka, co se nebojí komunikovat a oslovovat nové zákazníky
další součástí této pozice je rozvoz, takže hledáme zároveň i dobrého řidiče, kterého řízení baví a péče o svěřený automobil pro něj nebude problém
člověka, který je otevřený novým věcem, který bude součástí týmu naší pobočky a bude se podílet na jejím rozvoji
Co nabízíme?
především budete mít svoji měsíční odměnu pravidelně 15-tého na svém účtě
k vaší práci vám dáme vše potřebné jako je mrazící vůz, mobil, tablet, marketingové materiály, firemní oblečení, trasy nachystané vedoucím pobočky
trvalou podporu vedení pobočky i centrály naší firmy
dobří obchodníci si můžou odnést opravdu velmi pěknou finanční odměnu
pracovat můžete na HPP i na ŽL
Pokud vás tato nabídka zaujala a jste si jistý/á že máte schopnosti dobrého obchodníka, tak nás neváhej kontaktovat!!

Do odpovědi prosím uveďte oblast kde by jste chtěl/a působit !!

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

JAPO - transport s.r.o. | JAPO - transport s.r.o. | Popůvky, Brno-venkov Popůvky, Brno-venkov
  • Plný úvazek
včerejší
ISAN Radiátory s.r.o. | ISAN Radiátory s.r.o. | Blansko Blansko
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
SOMISO s.r.o. | SOMISO s.r.o. | Bystrc, Brno Bystrc, Brno
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | Brno Brno
  • 47 000 – 57 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | Brumovice, Břeclav Brumovice, Břeclav
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
MOTMOT Plus, s.r.o. | MOTMOT Plus, s.r.o. | Brno Brno
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Hotel ATLANTIS, a.s. | Hotel ATLANTIS, a.s. | Rozdrojovice Rozdrojovice
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | Jednota, spotřební družstvo v… | Rakvice Rakvice
  • 31 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | Jednota, spotřební družstvo v… | Mikulov, Břeclav Mikulov, Břeclav
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
DMH a Kloupar s.r.o. | DMH a Kloupar s.r.o. | Brno Brno
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 26. srpna
Senioři Komárov s.r.o. | Senioři Komárov s.r.o. | Komárov, Olomouc Komárov, Olomouc
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. července
SHERLOG Technology, a.s. | SHERLOG Technology, a.s. | Malešice, Praha Malešice, Praha
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Tachov Tachov
  • 25 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července
Pracanti s.r.o. | Pracanti s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Globus ČR, v.o.s., Crocodille ČR, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., XXXLutz, HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Albert Česká republika, s.r.o., JAPO - transport s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., SilentLab s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Věra Pietrasová, Pila Hošek s.r.o., Fusakle s.r.o., IFE-CR,a.s., McDonald's ČR spol. s r.o., Lukáš Vavruša, DOBOS, spol. s r.o., Jan Holínka, Česká pošta, s.p., NEW YORKER CZ, s.r.o., Malý princ dětem, z.s., Kaufland Česká republika v.o.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Hanasen, z.s., Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace, OLMAN SERVICE s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., TextilEco a.s., 21 Consult Group s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Infinity Ways s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., ONIO s.r.o., SOMISO s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., LKQ CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., Bowling centrum Brno s.r.o., AC Jobs, s.r.o., RANOB s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., K - system. CZ s.r.o., Hotel ATLANTIS, a.s., HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, OHLA ŽS, a.s., Moravia Top Promotions s.r.o., DMH a Kloupar s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Pivovar Ferdinand, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Truhlář / Truhlářka, Výrobce / výrobkyně textilií, Chůva dětí, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Lakýrník / Lakýrnice, Laborant / Laborantka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Mistr / Mistrová, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Tišnov, Třebíč, Velké Meziříčí, Popůvky, okres Brno-venkov, Slatina, Brno, Milovice, okres Břeclav, Ivančice, Modřice, Bystřice nad Pernštejnem, Blansko, Kuřim, Celá ČR, Vyškov, Znojmo, Dolní Heršpice, Brno, Bystrc, Brno, Boskovice, Brumovice, okres Břeclav, Rozdrojovice, Rakvice, Mikulov, okres Břeclav

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil nabídka měsíční
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT