Hledáme lidem práci Manpower

OPERATOR VE VÝROBĚ S BULHARŠTINOU. NÁBOROVÝ PŘISPĚVEK 40 000 Kč!

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme operátora ve výrobě - obsluha strojů a zařízení pro mezinárodní stabilní společnost

Popis pozice:

  • Montáž a kompletace výrobků
  • Kontrola hotového výrobku
  • Pracovat podle jednoduchých pracovních pokynů
  • Pracovat budete moci v sedě nebo stoje, dle pracovního zařazení

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu se učit nové věci
  • Schopnost pracovat na dvanáctihodinové směny

Nabízíme:

  • Mzda 20 000 Kč brutto
  • Náborový příspěvek 40 000 Kč
  • Příplatky za směnnost 1 500 Kč měsíčně
  • Bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci 1 500 Kč měsíčně
  • Bezplatné ubytování
  • navíc ušetříte díky dotovaným jídla jenom za 30 Kč

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na email nebo nám zavolejte.

Emiliya Tričkova

e-mail přes odpovědní formulář

zobrazit tel. číslo

Skladník s VZV

Nutně vás hledají
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Uherčice, Břeclav
  • KovoSmetana s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna

Obsluha pecí a mísič

  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Brno
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Zlín
  • CBS Nakladatelství s. r. o.
  • 10 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Boskovice
  • Petr Frőmel
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Liberec
  • JEŠTĚDSKÁ SPORTOVNÍ spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Žamberk
  • 3D FITNESS s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

ONIO s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, KovoSmetana s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LIKOV s.r.o., MJ Helvetica s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TRIDO, s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Zasílatel / Zasílatelka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Klempíř / Klempířka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Pizzař / Pizzařka, Elektronik / Elektronička

Syrovice, Brno, Uherčice, okres Břeclav, Prostějov, Kuřim, Lelekovice, Blansko

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

bonus Bor den email hledám IT kandidát mezinárodní mzda nabídka nábor náplň práce nové operátor plat pozice práce pracovní příplatky příspěvek řízení směny společnost stabilní ubytování zařazení Zruč životopis bezplatné jídla kontrola kov náborový náplň národní navíc obsluha PR profi schopnost stroj