Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor výroby - náborový příspěvek 40 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Kopřivnice
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáš práci která tě bude bavit? Máme jí pro tebe!

Práce v Kopřivnici s náborovým příspěvkem 40 000,- Kč.

Náplň práce:

  • výroba komponentů  do automobilů prémiových značek (sedačky, elektromotory, zámkové moduly)
  • asistence u poloautomatických linek, práce na výrobních linkách nebo finální kontrola

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • chuť do práce
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • pracovitost, trpělivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000,- KČ
  • mzda 25 000 až 28 000 (možnost navýšení mzdy po zapracování)
  • 2x ročně bonusy (13. a 14. plat)
  • zdarma doprava (svozový autobus nebo příspěvek na dopravu)
  • 25 dní dovolené
  • jídlo za 25Kč na každé směně
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • zaškolení

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE