Manipulant na slévárnu - Náb. příspěvek 5.000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Frýdek-Místek
Firma KOMFORT agentura práce s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč
Kontakt Daniel Šašinka, zobrazit tel. číslo

O nás

Pro našeho významného klienta v Mošnově, který se zabývá litými koly na automobily – hledáme vhodné zaměstnance na slévárnu. Doprava až na místo pracoviště ZDARMA!

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka kol ze slévárny
  • odebírání kola z výstupního dopravníku
  • razí ID znaky
  • preventivní údržba a pomocné práce na slévárně

Co od Vás očekáváme:

  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • pracovitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 2.000 Kč docházkový bonus (podmínka výplaty bonusu je 100% docházka)
  • Prémie 20 % ze základní mzdy – průměrně 3.000 Kč (tento bonus je závislý na výkonnosti daného zaměstnance)
  • Noční příplatek 10% – průměrné 400 Kč, přesčas 25% – 27 Kč/h, víkend 25% – 27 Kč/h
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč, který je vyplácen na 2 části – 1.měsíc 3.000 Kč a v 6.měsíci 2.000 Kč (podmínka vyplacení příspěvku je odpracování celého prvního měsíce)
  • Příspěvek na dopravu 2.00 Kč/km
  • Motivující finanční ohodnocení: 100 Kč/hod. základní mzda • Zaškolovací příspěvek 30 Kč/hod (tento příspěvek je vyplácen pouze první měsíc po dobu zaškolování a slouží jako náhrada za prémie)
  • Dotovaná strava v kantýně – výběr z několika teplých jídel každou směnu (s příspěvkem zaměstnance 40 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • 3 směnný osmihodinový provoz 6–14, 14–22, 22–6 VOLNÉ VÍKENDY (odpracováno 7,5 hodiny a 0,5 hodiny pauza)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát