Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ZKUŠENÝ SKLADNÍK od 25 000 kČ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Nebojíš se jezdit s VZV? Chceš pracovat ve stabilní společnosti? Hledáme Skladníky do Valašského Meziříčí.
Můžeš si vybrat, jestli chceš pracovat na 3 směny, nebo nepřetržitý provoz.

Náplň práce:

* Práce s manipulační technikou
* Skener, štítkovačka a čtečka budou tvoji věrní kámoši
* Skenování a základní práce s PC
* Práce s interním systémem
* Přesun materiálu VZV vozíkem
* Příprava materiálů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/ vyučen - bez zaměření
* Zkušenosti ze skladu
* Oprávnění na VZV
* Práce na PC - základy
* Ochota pracovat na směny
* Pečlivý, manuálně zručný
* Ochota se učit

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní volna
* Dotované stravování
* Příspěvek na dopravu
* Věrnostní bonus
* Bonus po půl roce
* Penzijní připojištění
* 450 Kč bonus každý měsíc na oblečení
* Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
  • Lipník nad Bečvou
  • CARGO-HORTIM, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zlín
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 30. dubna
  • Hrabová, Ostrava
  • ŠKODA VAGONKA  a.s.
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Stříbro
  • Střední odborná škola, Stříbro,…
  • 32 820 – 42 780 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. září
  • Nové Město, Praha
  • NUOVA, s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
  • Příbram
  • ENERGON Consulting a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Stráž pod Ralskem
  • PRAKTIK system s.r.o.
  • 28 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Ústí nad Labem
  • NAPA TRUCKS spol. s r. o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Parkoviště

Comac jobs s.r.o., TIES, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Radek Jež, RenoServices, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., AMES s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., KOMA MODULAR s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., KALINA industries s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ZÁLESÍ a.s., Möbelix, Zavolejsikurýra.cz a.s., Beskydské uzeniny, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Etimos Human s.r.o., Skanska a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., ŠKODA VAGONKA  a.s., MONT-KOVO, spol. s r.o., Machinery & Steel Pact a.s., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka

Nový Jičín, Malenovice, Zlín, Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Lešná, okres Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Všechovice, okres Přerov, Kopřivnice, Hranice, okres Přerov, Mankovice, Sedlnice, Odry, Mošnov, Lipník nad Bečvou, Vizovice, Studénka, Frýdlant nad Ostravicí, Lužkovice, Zlín, Bravantice, Jistebník, Zlín, Místek, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek, Přerov, Klimkovice, Nošovice, Hrabová, Ostrava, Hulín, Otrokovice, Přáslavice, Troubky, Ostrava

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

bonus hledám interní IT měření měsíc Meziříčí místo náplň práce nepřetržitý nová oblečení penzijní připojištění pojištění práce připojištění příspěvek sklad směny společnost společnosti stabilní stravování technik Valašské Meziříčí výkon zkušenosti Zruč kov materiál místo výkonu práce náplň oprávnění PC penzijní PR příprava systém volna zkušenost