Senior Financial Controller

Lokalita Česká Lípa
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Pro významnou německou automotive společnost hledáme zkušeného Controllera.

Odpovídáte na ano/ne otázky čísly a v MS Excelu jste jako ryba ve vodě? Pak by Vás naše nabídka mohla zajímat.

Popis pozice:

  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách a analýzách o zisku a ztrátách
  • Tvorba finančních prognóz a ročního plánování rozpočtu
  • Spolupráce s auditory
  • Spolupráce na snížení odchylek s využitím pravidelných finančních zpráv
  • Podpora procesu každoroční fyzické inventury
  • Reporting a komunikace s centrálou v Aj
  • Kalkulace

Profil kandidáta:

  • SŠ nebo VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe z controllingu, nejlépe z výrobní firmy
  • Zkušenost s programem SAP a Oracle výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2)

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 13. a 14. plat
  • 12 000,- Kč roční bonus za dochodnost
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Jistota dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Další benefity, které Vám firma ráda představí na osobním pohovoru

Zaujala Vás nabídka a myslíte si, že hledáme právě Vás? Stačí zaslat CV přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?