Práce: Obsluha CNC 28 - 30 000 ,-Kč + 3000,-Kč náborový bonus

lokalita: Brno zadavatel: Diallogue Česká republika a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobou převodovek v Brně, hledáme obsluhu CNC strojů za velmi zajímavých finančních podmínek.

Požadujeme

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Podmínkou znalost řídící systémů Fanuc, Sinumeric a podobné
  • Znalost výrobních výkresů
  • Znalost práce s měřidly ve strojírenství
  • Manuální zručnost, spolehlivost a flexibilita
  • Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Výhodné platové podmínky – cca 25–26 000 Kč hrubého základ – po zkušební lhůtě 28 – 29 000,–Kč hrubého základ
  • Příplatek za směnnost 1500 až 2000 Kč (dle směnnosti)
  • 5 týdny dovolené
  • 3000,–Kč náborový bonus
  • 65 ,–Kč stravenka za odpracovaný den

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ 19 –19 500 ČISTÉHO A 22 – 23 000 ČISTÉHO PO ZKUŠEBNÍ LHŮTĚ

Náplň práce:

  • Dle předchozí praxe:
  • soustruh Victor řídící system Fanuc
  • OKK system Fanuc
  • MCU 700 system Sinumeric 840D

Poznánky

V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 13. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.