Práce: Operátor/ka výroby 19 500,- Kč (Brno-slatina)

lokalita: Brno zadavatel: Diallogue Česká republika a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost v Brně, hledáme operátory do výroby za velmi zajímavých finančních podmínek. Jedná se o strojírenskou výrobu. Práce v linkovém provozu.Tato pozice je na zaučení, není nutná praxe z výroby.

Požadujeme:

  • Základní vzdělání (zaučíme vás)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
  • Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
  • Práce ve třísměnném provozu (víkendy volné)

Nabízíme

  • Výhodné platové podmínky – cca 15 125 Kč hrubého základ + automatické navýšení mzdy po zkušební lhůtě
  • Příplatek za směnnost 1800 Kč
  • Navíc odměny za docházku a kvalitní práci až 1500 Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené!
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • Možnost výhry v měsíčních soutěžích

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ 14 500–15 000 ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Náplň práce:

  • V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 20. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.