Senior DB developer se znalostí ORACLE

Lokalita Praha
Firma MicrodaxOne s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

Co od Vás očekáváme:

Pro projekt v bankovním prostředí hledáme seniorního DB vývojáře se znalostí práce na ORACLE

Náplň práce:

  • Programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • Poskytování technických konzultací

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ technického (informační technologie) zaměření
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL
  • Znalost práce s DB ORACLE
  • Minimálně 2 roky zkušeností s prací na IT projektech
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni práce s dokumentací

Výhodou:

Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Nabízíme:

  • Zajímavý a dlouhodobý projekt
  • Atraktivní ohodnocení
  • Pracoviště v Praze
  • Práce formou kontraktu na IČO

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Brno
  • SolarWinds Czech s.r.o.
  • od 53 417 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Královéhradecký kraj
  • Luboš Kosinka
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Praha
  • 100 CZK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Ostrava
  • AR AUTO GROUP s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Liberec
  • AD EMPLOYMENT s.r.o.
  • Brno-město
  • Maník Gastro s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Liberec
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • od 90 Kč / hod
  • Jablonec nad Nisou
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

AJ bankovní Bor developer EU flexibilní hledám hodnocení HR IT měření náplň práce ohodnocení podpora práce pracoviště prostředí růst technologie znalost anglické dokument informační jazyk komunikační kontrakt kov náplň odbor odborné odpovědný osobnost PR program projekt přístup rok řešení schopnost schopnosti systém technické technický technolog test tým vývojář zkušenost