Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Koordinátor interního vzdělávání, klouzavá prac. doba

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:

  • Máte alespoň malou zkušenost z výrobního prostředí a se školením pracovníků, jste komunikativní a umíte anglicky? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovného kolegu/yni do týmu, který/á bude koordinovat interní vzdělávání. Nabízíme zázemí příjemné, moderní společnosti, klouzavou prac. dobu, motivující mzdu a mnoho dalších bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč/rok), vánoční odměny – 13. plat, aj…

A co by bylo Vaším úkolem?

  • příprava a realizace adaptačních/tréninkových plánů pro nové i stávající zaměstnance ve výrobě
  • koordinace interního vzdělávání
  • školení zaměstnanců
  • podílení se na rozvoji zaměstnanců
  • zajištění externích školení

Místo výkonu práce: Benešov – v blízkosti autobusového, i vlakového nádraží

Nabízíme:

  • • motivující mzdu dle praxe
  • • roční příspěvek formou Kafeterie = Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, wellness, zdravotní potřeby, kultura, atd.
  • • přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí
  • • klimatizované prostory
  • • výhodné firemní mobilní tarify i pro členy rodiny
  • • účast na firemních akcích
  • • možnost kariérního růstu
  • • 5 týdnů dovolené
  • • zdarma občerstvení na pracovišti, voda, káva, čaj, sirupy
  • • vánoční odměny
  • • příjemné zázemí pro dobu odpočinku, vybavená kuchyňka (běžné spotřebiče, automatický kávovar)
  • • výborná dostupnost (cca 10 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží)

Požadujeme:

  • • alespoň menší zkušenost z výrobního prostředí
  • • alespoň částečná zkušenost se školením
  • • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • • schopnost komunikovat v angličtině
  • • kladný vztah k technickým oborům
  • • znalost MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Litvínov
  • Sportovní soukromá základní škola, s.r…
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. března
  • Litvínov
  • Lom, Most
  • PLATINUM NATURAL s. r. o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Litvínov
  • Repro Interior s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Most
  • AUTOBAZAR VÝŠINA s. r. o.
  • od 22 000 Kč

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Trainee program – první práce pro absolventy

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ anglicky auto Benešov bonus Bor doba hledám interní IT kultura místo mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost náplň práce nové občerstvení odměny Office plán plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí příspěvek rozvoj růst společnost společnosti stravenky školení tarif tarify výkon vzdělávání zaměstnanců zdarma zdravotní znalost životní pojištění automat člen dar díl dovednost dovolené externí firemní kariérní kolektiv komunikační kontakt koordinace kov místo výkonu práce mobilní možnost kariérního růstu na pracovišti náplň obor penzijní PR přátelský příjemné příprava příspěvky roční rok schopnost technický tým úkol výrobní vztah zkušenost životní