Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Inženýr kvality, klouzavá prac. doba, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Týnec nad Sázavou
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 45.000 – 55.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenost v oblasti kvality a komunikativní znalost angličtiny? Chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovného inženýra kvality, specialistu dodavatelské kvality, nabízíme motivující mzdu, klouzavou pracovní dobu a mnoho dalších zajímavých bonusů.

A co např. bude Vaším úkolem (dle konkrétní pozice):

  • Odhalování a eliminace neshod ve výrobním procesu (řešení příčin od identifikace, přes analýzu až po nastavení nápravných opatření)
  • Udržovat povědomí o systému managementu kvality při zavádění nových produktů do výrobního procesu
  • Koordinovat a podílet se na analýzách rizik
  • Spolupráce při určování a provádění validací procesů
  • Neustálé zlepšování výrobního procesu

Nabízíme:

  • Motivující mzdu
  • Klouzavou prac. dobu
  • 4 dny zdravotního volna
  • Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Roční bonus
  • Věrnostní odměnu dle odpracovaných let ve společnosti
  • Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
  • Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
  • Firemní akce (vánoční večírek, grilovačka prasete, různé teambuildingy v rámci jednotlivých oddělení atd.)
  • Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

  • Praxi v oboru kvality / řízení jakosti, znalost nástrojů, apod.
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Marcela Bočková
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. srpna
  • Holešovice, Praha
  • Mgr. Lucie Šleglová
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Vřesová
  • Pavlína Havlanová
    Benefity:
  • Přátelské prostředí

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Praha, Uhlířské Janovice, Beroun, Klecany, Příbram, Kladno, Kralupy nad Vltavou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ akce auto bonus bonusy Bor den dění doba EU hledám inženýr IT kvality management mobil mobilní tarif náplň práce nové občerstvení pec pitný režim plat pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek režim řízení specialist společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenky školení tarif teambuilding zdarma zdraví zdravotní znalost anglický anglický jazyk automat české člen dar díl dny dovednost dovolené firemní jazyk kov list mobilní na pracovišti náplň nástroj oblast oblasti obor oddělení penzijní pitný PR proces procesů přátelské příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup roční rok řešení stav stroj systém tým úkol večírek volna výrobní zkušenost životní