Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik - možno i absolvent , s ubytováním

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 29.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Požadujeme:

  • elektro vzdělání + platná vyhláška 50, min. §5 a vyšší
  • znalost čterní technické dokumentace nutná
  • praxe v oboru výhodou (absolventy zaučíme)

Náplň práce:

  • příprava a rozvod kabeláže po střechách, podvozcích i kabinách, při výrobě kolejových vozidel
  • práce s výkresovou dokumentací

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • možnost ubytování
  • možnost záloh
  • 3 směnný provoz
  • 180 Kč/hod (dle pracovního zařazení)
  • nástup možný IHNED

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Unhošť
  • T.RAD Czech s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. prosince
  • Frýdek-Místek
  • Centrum pečovatelské služby Frýdek…
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Hasl-nerez speciál s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., InfoTel, spol. s r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Mechanik / Mechanička, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

absolvent Bor dokumentace elektro elektromechanik možnost náplň práce plat podnik práce pracovní praxe stabilní ubytování vyšší vzdělání zařazení znalost dokument náplň obor PR příprava technické