Technik výroby (m/ž) | až 30 000 Kč - bez nočních směn

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Technik / technička ve strojírenství
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Pro klienta, který je světovým lídrem ve výrobě technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně. Firma rodinného charakteru se zabývá zakázkovou výrobou plastových komponentů či speciálních montážních sestav.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 30 000 Kč (po zaučení)
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracovaném týdnu
  • Příspěvek na stravné ve výši 100 Kč za odpracovaný den
  • Příspěvek na dopravu pro liberecké i mimo liberecké
  • Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Stabilní práci na HPP

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava, montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů a zapojení dle dokumentace
  • Práce v bez nočních směn, pouze ve dvousměnném provozu - /během zaškolování jednosměnný provoz/
  • Čisté prostředí, příjemná pracovní atmosféra, přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Liberec

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost
  • Schopnost naučit se číst výkresovou dokumentaci
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • 100 % docházku

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle  zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Liberec
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Holešovice, Praha
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 23. prosince

HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ACL Coating s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Human-Res s.r.o., HR Direct s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DISPONERO s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Praha, Advantage Consulting, s.r.o., Ladle Saloon s.r.o., SunGarden.cz s.r.o., Cirkanos s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, EMPL - LIBEREC spol. s r.o., RikyWay s.r.o., ITLC s.r.o., LOZOVAN Personal s.r.o., CINTADELIANA s.r.o., Liberecké strojírny s.r.o., STAMONT-METAL International,spol. s r.o., Work Field s.r.o., ETK CHECK, s.r.o., Lbc nova s.r.o., BENTELER Business Services CZ s.r.o., Wassa logistic s.r.o., VPS Stavgroup s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., GURUSTAV s.r.o., MK work s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PIKE GROUP s.r.o., WESS PROJECT s.r.o., DTZ Building s.r.o., David Šoukal, L I K T O, s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., DM-KOVO s.r.o., Libor Vrabec, SVED elektro s.r.o., MSV SYSTEMS CZ s.r.o., VITRUM Liberec s.r.o., Thermica plus spol. s r.o., Manageer Europa s.r.o., Richard Luhan

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Technický ředitel / ředitelka (CTO), Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Technolog / technoložka výroby, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Český Dub

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

aktuální den dokumentace firma hledám IT job Liberec místo nabídka nové odpovědnost pec plat postup práce pracovní pracovní nabídka prostředí příspěvek řízení stabilní stravné technik telefon týden výdělek výkon Zruč životopis atmosféra dokument kolegyně kolektiv kontakt kov měsíční místo výkonu práce PR průmysl přátelský příjemná případ příprava přístup schopnost speciální stav technolog tým výroby