Hledáme lidem práci Manpower

Mistr Logistiky - Cyklické Inventury, 1 Směna, Mzda Od 57.000Kč/M

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 57.000 – 65.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Pro výrobní společnost sídlící na Příbramsku, která se zabývá výrobou zemních strojů, přijmeme kolegu, který bude mít na starosti menší tým podřízených v oddělení cyklických inventur.

Co bude Vaší náplní práce:

- Koordinace činnosti přiděleného pracoviště a podřízených a zajištění produktivity svého týmu

-  Koordinace celopodnikových zásob

-  Koordinace požadovaných zásob s externím skladem

-  Vyhodnocování výsledků denních inventur

-  Určování priorit činností v přiřazené oblasti tak, aby byl dodržen inventarizační plán v rámci závodu

-  Vyhodnocování, nastavování, optimalizace provádění cyklických a mimořádných inventur

-  Komunikace s ostatními oddělení i externími sklady

Lokalita: Příbramsko

Směnnost: 1 směna

Nástup ihned nebo po domluvě :)

Profil kandidáta:

- min. SŠ vzdělání

- Zkušenost na obdobné pozici v logistice nebo výrobě minimálně 3 roky

- Pokročilá znalost MS OFFICE

- Vůdčí schopnost a odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme:

Základní hrubá měsíční mzda od 57.000 Kč

- Práce na 1 směnu

- Důkladné zaškolení

- Odměna 15.000 - 30.000 za doporučení nového kolegy

- Příspěvek na penzijko

- Dotované závodní stravování nebo stravenky

- 25 dní dovolené

- Každoroční navyšování mezd

- Možnost kariérního růstu

- Levnější volání pro Vás i pro Vaši rodinu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dobrovíz
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Kaplice
  • Nová Lucie
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Manpower
  • 120 – 148 Kč / hod
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 11. května
  • Brno
  • Lucie Kábelová
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 8. června
  • Bělotín
  • Michaela Mičková
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Parkoviště
  • Zlín
  • Michaela Hamplová, DiS.
    Benefity:
  • Přátelské prostředí

MANDÍK, a.s., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TROX KS Filter s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., HIT HOFMAN, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., NEREZ ŠKORPA s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ProJobEU s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Aleš Veselý, Věra Pietrasová, Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Etimos Human s.r.o., CentralWork s.r.o., AllTech s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, Prusa Research a.s., HACH LANGE s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RANIDO, s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., NKT s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Kovář / Kovářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Praha 5 - Zličín, Praha 6 - Dejvice, Praha 10 - Hostivař, Lety, okres Praha-západ, Hořovice, Beroun, Žebrák, Loděnice, okres Beroun, Rudná, okres Praha-západ, Psáry, Chrášťany, okres Praha-západ, Mýto, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kamenice, okres Praha-východ, Vestec, okres Praha-západ, Unhošť, Modletice, Poříčí nad Sázavou, Dobrovíz, Benešov, Velké Popovice, Praha, Čestlice, Tuchoměřice, Kladno, Rokycany

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ činnost den dění HR hrubá inzerát inzeráty IT kandidát komunikace měsíční mzda místa mistr možnost mzda nové Office plán podnik postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní místa Příbram příspěvek růst sklad SOU společnost společnosti stravenky stravování stres školení uchazeč vyšší vzdělání znalost činnosti dovolené externí kariérní koordinace kov logistik lokalita měsíční mimořádný možnost kariérního růstu oblast oblasti oddělení odměna Ostatní PR profi případ přístup roční rok schopnost směna stav stroj tým volná pracovní místa výrobní závod zkušenost