Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista Projektů

Lokalita Frýdek-Místek
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 50.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Interní projekty? Úpravy zasedaček, kanceláří nebo kantýn? Máš vzdělání s technickým zaměřením, domluvíš se anglicky a aspoň krátkou praxi? Láká tě pracovní doba bez přesčasů a pro úspěšnou nadnárodní společnost?

Pak neváhej a přihlaš se!!!

Náplň práce:

  • vedení projektů a výběrových řízení
  • cenotvorba a komunikace s dodavateli, externími partnery a úřady
  • spolupráce napříč celou společností

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání technického směru

  • AJ min. na úrovni B1
  • znalost MS Office
  • ŘP skup. B

VÝHODOU:

  • praxe na obdobné pozici
  • znalost CAD, ArchiCAD, SkethUp

BENEFITY:

  • 13., 14. a 15.mzda
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ anglicky benefit benefity bonus bonusy den doba interní IT kancelář komunikace kurz kurzy měření mzda náplň práce Office partner pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba praxe přesčas připojištění příspěvek řízení specialist specialista společnost společnosti spolupráce stravování Týn úřad vedení vzdělání vzdělávací kurzy znalost CAD dovolené externí list náplň národní penzijní PR projekt příspěvky technické technický tvorba výběr vzdělávací kurz životní