Hledáme lidem práci Manpower

Marketing Communication Specialist CZ/SK

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

For prestigious international company we are looking for Marketing specialist.

Popis pozice:

Your responsibility as a successful candidate:

  • Cooperation on the marketing communication strategy (media plans incl. PR articles, advertisement and social medias)
  • Cooperation on the implementation of marketing campaigns and projects
  • Maintenance of company web pages and other communication tools (newsletters, press releases)
  • Preparing of POS materials (brochures, leaflets, posters)
  • Realizing of fairs, exhibition or events
  • Cooperation with external suppliers and communication agencies

Profil kandidáta:

Required education and experiences

  • University degree Marketing/Economy/Management (PR, communication is an advantage)
  • At least 2 years' experience on similar position
  • Good understanding of marketing communication tools
  • Understanding of technical building materials is an advantage
  • English language on the communication level (written and spoken, level B2)

Personal skills

  • Ability to prepare and realize marketing projects incl. success evaluation
  • Very good personal presentation and team player
  • Very good in Czech language grammar (Slovak language is an advantage)
  • Initiative, creative, loyal and the accurate person
  • Strong in dynamic and stress situations

Nabízíme:

We offer:

  • Opportunity to become a member of the prestigious international company
  • Creative and interested job position with possibility of the personal and career development
  • Company benefits: 5 weeks vacancy days, company training
  • Contribution to corporate catering

  • Valašské Meziříčí
  • JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. září
  • Havířov
  • ATON SECURITY s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Šťáhlavy
  • KS-Europe s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Třinec
  • IPS Třinec, a.s.
  • 100 – 110 Kč / hod
Zveřejněno: 19. května
  • Šumperk
  • Bytové centrum Schönberg, s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Ohrazenice, Semily
  • Stavebniny Pyrám s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Olomouc
  • Codaruina s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • Hlubočky
  • Foundeik Metal s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč

HOT-CHIP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Webdesigner, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Ostrava, Šenov u Nového Jičína

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Odbory - proč a jak je založit

benefit catering event IT job kandidát management marketing náplň práce pec pozice práce specialist stres CAM list náplň PR profi