Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROKONSTRUKTÉR JUNIOR (35-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Konstruktér / Konstruktérka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru?
Máte zkušenosti v oblasti konstrukčního zpracování v 2D? Jste elektro nadšenec a chcete se dále vzdělávat?

Pro prestižní strojírenskou společnost hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:

Náplň práce:

* Spolupráce na vývoji a návrhu technických řešení podle požadavků zákazníků
* Zpracování technické dokumentace
* Spolupráce při inovacích produktů
* Spolupráce s ostatními závody ve světě, včetně občasné služební cesty

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání elektrotechnického oboru
* Zkušenost s 2D, 3D velkou výhodou
* Eagle, programování jednočipových mikroprocesorů, návrh desek plošných spojů
* Anglický jazyk - na mírně pokročilé úrovni (v pohodě zvládnete napsat mail a rozumíte)
* Technické myšlení a zájem o obor

Co Vám můžeme nabídnout:

* Motivující finanční ohodnocení a propracovaný prémiový systém
* Kratší a flexibilní pracovní dobu
* Dovolenou navíc (+ další dny volna nad rámec zákona)
* Profesní rozvoj a seberealizaci
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Příspěvky na Multisport, do Cafeterie
* Závodní stravování
* Možnost odborného vzdělávání

* Místo výkonu práce: Břeclavsko / Hodonínsko

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Olomouc
  • SMS finance, a.s.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 30. června
  • Bohumín
  • TOMA RECYCLING a.s.
  • 21 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 2. června
  • Bohumín
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Pokorny industries s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Karel Kaňák, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Human-Res s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., REGUTEC a.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Hodonín, Lužice, okres Hodonín, Rohatec, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Němčičky, okres Břeclav, Zaječí

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Bor Břeclav dokumentace elektro flexibilní hledám hodnocení Hodonín Luže místo možnost náplň práce ohodnocení pojištění práce pracovní příspěvek rozvoj služební společnost spolupráce sport stravování uchazeč vhodné výkon vzdělání vzdělávání zkušenosti životní pojištění anglický anglický jazyk cafeterie cesty dny dokument finanční jazyk místo výkonu práce myšlení náplň navíc oblast oblasti obor odbor odborné Ostatní penzijní PR proces profesní program příspěvky rámec rok řešení stroj systém technické technický volna zájem zákazník závod zkušenost životní