Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Distribuční práce Havlíčkův Brod

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod   Zobrazit na mapě
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 17.400 – 19.000 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • kontrola zboží – kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd.
  • práce se čtečkou
  • kontrola štítků dle dopravce

Co od vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • pracovitost
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • práce na zkrácený úvazek

Doplňující informace
Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce v CHD
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Konečná 3503, Žižkov, 580 01 Havlíčkův Brod
Nejnižší požadované vzdělání: vyučení
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený úvazek

  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 3. května
  • Třemošnice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 2. května
  • 29 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna

Applus Czech Republic s.r.o., AUTOSALON KUDRNA CZ a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HRANIPEX Czech Republic k.s., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., FOREST CLASSIC s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., VYSOČINA AUTO GROUP a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INTERMONT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Skanska a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., AC Jobs, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Amikov job, s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Diagnostik / Diagnostička, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Humpolec, Střítež, okres Jihlava, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Polná, Krucemburk, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Třemošnice, Hlinsko, okres Chrudim

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ Brod Havlíčkův Brod hlavní HR IT kvalita místo Most náplň práce OZP pečlivost podnik pozice práce pracoviště pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovní pozice pracovní smlouva pracovní úvazek prostředí samostatnost smlouva SOU stabilní školení trh práce úvazek vhodné výdělek vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek bar družstvo informace kolektiv kontrola kov náplň název PC poměr pomoc požadované vzdělání PR přátelské smluvní sociální součást trh tým vyučení vztah