Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní účetní

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Orientujete se v daňových zákonech? Máte praxi s vedením účetnictví? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici hlavní účetní. Máte-li dojem, že byste mohli být přínosem pro naši společnost, máte chuť se neustále profesně zdokonalovat a nebojíte se převzít osobní zodpovědnost za Vaši budoucí kariéru do vlastních rukou, pak nám zašlete Váš životopis.

Popis pozice:

  • zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • provádět účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, rezervy, inventarizace účtů)
  • tvořit metodické pokyny k účtování
  • připravovat podklady pro audit a organizovat ho, komunikovat s auditory a daňovými poradci a/nebo finančním úřadem
  • spolupracovat na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob

Profil kandidáta:

  • vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe na pozici Senior účetní nebo Hlavní účetní v mezinárodní společnosti
  • velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS, znalost reportingu dle IFRS výhodou
  • orientace v daňové problematice (DPH,DPPO)
  • zkušenost s prací v SAPU
  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce,)
  • středně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé mzdové ohodnocení vč. prémií, pravidelný měsíční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat
  • Cafeteria – obdržíte příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pravidelné firemní akce

  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:
  • Tachov
  • Lenka Rajzrová
Zveřejněno: 17. srpna

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RenoServices, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace, Sírius, příspěvková organizace, VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o., Zařízení školního stravování Opava, příspěvková organizace, ANGRA CZ s.r.o., WINRO, s.r.o., MSA, a.s., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o., Město Fulnek, MAFRED spol. s r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Hradec nad Moravicí, Krnov, Klimkovice, Ostrava, Opava, Velké Hoštice, Dolní Benešov, Hlučín, Bílovec, Fulnek, Šilheřovice

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

AJ akce audit auditor bonus daň den DPP ekonom EU hlavní hlavní účetní hledám hodnocení IT kandidát koncert kurz masáže mezinárodní náplň práce odpovědnost ohodnocení plat pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr praxe příspěvek reporting SOU společnost společnosti sport stravenky účetní úřad vedení vhodné vzdělání znalost životopis cestování daňové daňový dovolené DPH finanční firemní funkce kov masáž měsíční mzdové náplň národní operace osobní penzijní penzijní pojištění poměr poradci PR profi přiznání report roční účetnictví vzdělávací kurz zkušenost