Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Dopravce s vlastní dodávkou pro České Budějovice a okolí

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita České Budějovice
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 80.000 Kč

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990.
Pro naši pobočku v Českých Budějovicích hledáme nového parťáka na pozici dopravce na ŽL s vlastní dodávkou/ky pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:

  • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
  • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
  • začátek a konec trasy je přímo na depu

Požadujeme:

  • vlastní dodávku/y
  • svědomitost a spolehlivost
  • schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na živnostenský list
  • motivační finanční ohodnocení
  • garance domluvené odměny
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • práce v dynamickém týmu s rodinnou atmosférou

Místo výkonu: České Budějovice a okolí

  • Tachov
  • Lenka Rajzrová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
  • Ostrava
  • Valenzová Jana
  • 28 000 – 30 000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LAUTARO logistics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., Robert Janák s.r.o., DONICAR s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., Qanto Services s.r.o., NICOTRANS a.s., Potamos CZ s.r.o., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o., ProEx 2000, spol. s r.o., JihoTech spol. s r.o., SINOP SMP s.r.o., FUKA SPEDITION, s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Autodoprava Bártů, s.r.o., Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o., Kubeštrans s.r.o., EKO-PF s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., MOTO CB s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Včelná, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Planá, okres České Budějovice, Hůry, Boršov nad Vltavou, Hlincová Hora, Jivno, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Vrábče

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ Budějovice česká České Budějovice hledám hodnocení IT místo náplň práce nové odměny ohodnocení práce rozvoz společnost stres výkon zdravotní zdravotní stav dohodou finanční garance kov list motivační náplň PR rok schopnost stav tým úkol zákazník