Volné místo ve firmě FOKUS Vysočina, z.ú.

Provozní bistra v Havlíčkově Brodě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma FOKUS Vysočina, z.ú.
Kategorie Gastronomie a pohostinství

O nás

FOKUS Vysočina, z.ú.

Naším posláním je podporovat lidi s duševním onemocněním, nebo jiným handicapem, v posílení jejich samostatnosti a sebedůvěry tak, aby mohli vést plnohodnotný život podle vlastních představ. Dlouhodobě pomáháme v oblastech péče o domácnost, hospodaření s penězi, vztahů, ale také trávení volného času.

Co od Vás očekáváme:

Provozní bistra v Havlíčkově Brodě

Zajímá Vás sociální podnikání? Hledáte práci, která Vám dá víc než jen mzdu? Zkuste vést Bistro Čistá duše.
Společnost Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o. přijme do své výrobny lahůdek provozní.

Náplň práce:

  • Provozní má odpovědnost za celkový chod bistra včetně vedení týmu lidí se zdravotním postižením.

Požadavky:

  • Od našeho provozního očekáváme minimálně vyučení v oboru kuchař, číšník nebo vyučení v jiném potravinářském oboru a znalosti z oblasti ekonomiky podniku a řízení zásob. Výhodou je, pokud má praxi s prodejem nebo výrobou lahůdek.
  • Nezbytností je, aby provozní vlastnil potravinářský průkaz a byl aktivním řidičem. Dále by měl mít týmového ducha a výborné komunikační a organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • Naše organizace Vám nabízí zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu, kde budete mít prostor pro realizaci vlastních nápadů. K tomu Vám nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a pracovní smlouvu na plný úvazek. Kvalitní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání je pro nás samozřejmostí.

Nástup možný od ledna 2021.

Více informací: Zdeněk Vacek, manažer chráněných dílen, zobrazit tel. číslo , Odpovědět na inzerát

Na Vaše životopisy s motivačním dopisem čekáme do 7. 12. 2020.

  • Ledeč nad Sázavou
  • KASKÁDA Ledeč v.o.s.
  • 49 000 – 59 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Zlín
  • B A L T A C I a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Havlíčkův Brod
  • FOVY s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Hodonín
  • Eva Lupačová
  • od 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. května
  • Bílovec
  • Petr Vnenk
  • 11 000 – 13 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Zlín
  • Bistro - 29 Spur s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • Smíchov, Praha
  • Optiform, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Litvínov
  • CIBULA Group s.r.o.
  • 13 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Liberec
  • JEŠTĚD, spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Bohumín
  • DATEX MORAVA s.r.o.
  • od 85 Kč / hod
Zveřejněno: 22. května
  • Karlovy Vary
  • Đinh Tuan Đo
  • od 19 700 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. března
  • Olomouc
  • Martin Stummer
  • 22 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Rumburk
  • Serkan Günay
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • České Budějovice
  • CBEU Gastro & hotels s.r.o.
  • od 17 900 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Emilia KV s.r.o.
  • 16 200 – 19 700 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Železná Ruda
  • T.G., a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Lanškroun
  • DOTA BUS, s. r. o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Modrava
  • Ing. Radovan Lyer
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Valašské Meziříčí
  • Miokra, s.r.o.
Zveřejněno: 4. října
  • Bohumín
  • od 86 Kč / hod
Zveřejněno: 4. dubna
  • Hradec Králové
  • CEZAR FOOD s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Bučovice
  • Agentura smíchu a zábavy s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Chomutov
  • Bc. Martin Suchý
  • 19 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
Zveřejněno: 14. září
  • Zlín
  • Blanka Vojtková
  • od 21 800 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Vokovice, Praha
  • Markéta Šafaříková
  • 12 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. prosince
  • Slaný
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Brno
  • coraHB autodíly s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 19 000 Kč

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ bistro Bor Brod číšník den dopis ekonom hodnocení HR IT manažer Most možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení podnik podnikání požadavky práce pracovní řízení společnost školení úvazek vedení vyučení v oboru vzdělávání zdravotní znalost znalosti životopis díl finanční kolektiv komunikační kov kreativní kvalitní motivační náplň oblast oblasti obor organizace organizační schopnost organizační schopnosti potravinář PR prodej přátelské řidič schopnost schopnosti sociální tým vedení týmu vyučení