Hledáme lidem práci Manpower

Technik Servisního Centra – Pouze Ranní Směny

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímá tě elektronika a víš, jak vypadá rozložený počítač? Máš střední školu zaměřenou na elektro a baví tě slaboproud? Dokážeš číst elektrotechnická schémata? Umíš alespoň základy angličtiny? Tak to máme pro tebe ideální zaměstnání!

Popis pozice:

Náplní tvé práce bude:

-provádět diagnostiku, opravy a testování desek plošných spojů u notebooků a mobilů pro významného klienta

Profil kandidáta:

Co ti nabídneme:

-stabilní zaměstnání POUZE NA RANNÍ SMĚNU

-pěknou mzdu dle tvých zkušeností - až 30 000 Kč

-nástupní bonus 3000 Kč

-čtvrtletní bonus 1000 Kč

-týden dovolené navíc

-stravenky

-sportovní benefity

-jazykové kurzy

-další benefity

Nabízíme:

Co od tebe očekáváme?

-střední školu se zaměřením na elektro – slaboproud

-znalost počítačů a orientace v jeho komponentech

-čtení elektrotechnických schémat

-znalosti alespoň základní angličtiny

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Skanska a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Jiří Geisler, Personal fabric - agentura práce, a.s., ESOX, spol. s r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., IFE-CR,a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ benefit benefity bonus den elektro IT kandidát kurz kurzy měření mobil náplň práce pozice práce směny sport stabilní stravenky technik týden týden dovolené navíc zaměstnání znalost znalosti centra dovolené elektronika jazyk kov náplň navíc opravy počítač PR profi servis střední technická technický test zkušenost