Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Servisní technik - letecký průmysl, ranní směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Odolena Voda
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 21.500 – 31.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Nutnost zaslat CV!
  • SŠ obor Letecký mechanik/Avionik (s praxí nebo absolvent) s maturitou
  • Nebo zkušenost jako letecký mechanik ( AČR, oblast civilního letectví, jiné..)
  • Ochota flexibilně vycestovat

Nabídka

  • Příspěvek na ubytování 3500kč
  • 20 dní dovolené
  • Finanční zálohy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu 6000kč *

MZDA
Základní mzda: 21 500kč
Výkonnostní bonusy: 2580 Kč
Extra Odměna: 0 – 6676 Kč
Mzdový výdělek: 30 756 Kč

Pracovní náplň

  • Záručního a pozáručního servis a činnosti spojené s provozem a údržbou letecké techniky
  • Dle odbornosti diagnostika a odstraňování poruch na systémech, agregátech a přístrojích
  • Zaznamenávání provedených změn do provozní dokumentace
  • Dle potřeby výjezdy se servisní skupinou k zákazníkovi (v délce 14 dní až 3 měsíce)
  • Pracovní doba 6:30 – 15:00

Poznámka

  • při dojíždění nad 30 km

  • Valašské Meziříčí
  • Koupelny JaS, s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. února
  • PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION,…
  • 20 000 – 50 000 Kč

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

absolvent bonus bonusy Bor CV činnost ČR den dění doba dokumentace IT měsíc mzda nabídka náplň práce práce pracovní pracovní doba příspěvek směny stravování technik ubytování výdělek výjezd výjezdy výkon činnosti dokument dovolené finanční kov mzdový náplň oblast obor odbor odměna PR pracovní náplň průmysl ruční servis stroj systém techniky výkonnost zákazník závod zkušenost