Hledáme lidem práci Manpower

INŽENÝR VSTUPNÍ KVALITY v automotive

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Firma zabývající se výrobou komponentů do aut celosvětových značek příjme na oddělení kvality posilu. Jako INŽENÝR KVALITY se budete zabývat kontrolou kvality nakupovaného materiálu. Pokud vás kvalita baví a hovoříte anglicky, připojíte se do týmu příjemných kolegů. Čekají přímo na Vás! Kromě fajn kolektivu očekávejte celou řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Koordinuje provádění kontroly kvality nakupovaného materiálu, polotovarů a výrobků na předepsaných dodávkách.
  • Výsledky vstupních kontrol statisticky zpracovává, ukládá, případně archivuje.
  • Spolupracuje při řešení reklamací na dodávky, i s dodavateli na řádném vyřešení problému.
  • Spolupracuje na schvalování prvních vzorků.
  • Spolupracuje při vypracování plánů kontrol a nových kontrolních postupů pro vstupní kontrolu.
  • V rámci své odpovědnosti zastupuje zájmy zákazníků ve vztahu k požadavkům na jakost.

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání v oboru kontroly a řízení jakosti, případně SŠ technického směru
  • zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu
  • účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu
  • znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

  • Jindřichův Hradec
  • Jednota, spotřební družstvo v…
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. ledna
  • Moravská Třebová
  • Radek Peškar
  • 16 280 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Tábor
  • PT servis konzervárna spol. s r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • Kostelecké uzeniny a.s.
  • 16 000 – 19 000 Kč
  • Slavkov u Brna
  • Integrovaná střední škola Slavkov u…
  • 16 280 – 18 000 Kč
  • Tišnov
  • IN - EKO TEAM s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • VAST TERCIA, spol. s r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Zašová
  • Valašské ZOD, družstvo
  • 27 000 – 32 000 Kč

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ anglicky auto automobil benefit benefity bonus Bor dění firma hodnocení IT kandidát komunikace kvalita kvality mezinárodní mobil možnost náplň práce NDA odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plat pojištění postup pozice práce pracoviště příplatky připojištění příspěvek reklama růst řízení společnost společnosti stravování technik výsledky vzdělání vzor zájmy zaměstnanec zkušenosti znalost dar dovednost dovolené finanční jazyk kariérní kolektiv kontroly kov materiál náplň národní oblast oblasti obor odbor odborné oddělení penzijní PR problém profi průmysl příjemný případ řešení řidič standard systém technické tým vztah zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost životní