Hledáme lidem práci Manpower

Strojník stavebních strojů

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro stavební společnost zabývající se inženýrskými stavbami po plzeňském kraji hledáme šikovné strojníky s platným průkazem strojníka.

Popis pozice:

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Ovládání svěřeného stavebního stroje - pásové, kolové nakladače
  • Cestování po ČR v rámci zakázek
  • Práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s ovládáním stavebních strojů
  • ŘP sk.C
  • Platný průkaz strojníka
  • Stabilita a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Mzda 25.000 - 35.000Kč
  • Diety
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kurzy a školení
  • Zázemí silné, tradiční společnosti

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Hodonín
  • Markéta Tošerová
Zveřejněno: 14. května
  • Vyškov
  • Růžena Váchová
Zveřejněno: 7. května
  • Dnešice
  • Michal Tsametis

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., ManpowerGroup s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Šmídl s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ZDAR, a.s., Správa železnic, státní organizace, ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o., A.T.H. CENTRUM družstvo, TransCarsWorld s.r.o., CD SANITAR, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Purum s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., Görners s.r.o., Profi Schierer s.r.o., JAKUB ELEXMAYER, s.r.o., Stand by energy s.r.o., Axiro s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., FUTURA AM s.r.o., YPS Trans s.r.o., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace, Aktivtrans s.r.o., DHW Pro s. r. o., Roman Chramosta, Snakespeed s.r.o., Miroslav Zíka s.r.o., Runja Agri s.r.o., MAGNA Seating Pilsen, s.r.o., HAIDUONG FOODS s.r.o., Vital euro trans s.r.o., Kaspex s.r.o., KASPER Trade s.r.o., Jan Schmidt, LD TRANS CZECH s.r.o., Služby v dopravě s.r.o., MANTO logistic s.r.o., VOKOTRANS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí skladu

Plzeň, Celá ČR, Vejprnice, Třemošná, Ejpovice, Chotíkov, Dýšina, Chrást, okres Plzeň-město, Tymákov

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ ČR diety hledám inženýr IT kandidát kraj kurz kurzy mzda náplň práce odpovědnost penzijní připojištění plat Plzeň pojištění pozice práce připojištění příspěvek společnost společnosti školení zkušenosti cestování kov náplň penzijní PR profi stav stavební stroj zkušenost