Hledáme lidem práci Manpower

Test Engineer - příležitost i pro absolventy

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do úspěšné nadnárodní společnosti z odvětví automobilového průmyslu hledáme uchazeče na pozici Test Engineer.

Čeká vás rozmanitá pracovní náplň, zajímavé finanční ohodnocení a příjemný pracovní kolektiv.

Uplatnění u nás může najít i absolvent s kreativním myšlením a zájmem o automotive.

Popis pozice:

  • Specifikace plánování, realizace a analýza systémových testů
  • Tvorba testovací strategie
  • Spolupráce na vytváření vazby mezi specifikací systému a systémovou specifikací testu
  • Počáteční spuštění systému, včetně integračních testů
  • Vývoj nástrojů systémové analýzy a testování systému
  • Analýza interních i externích problémů
  • Asistence při vývoji testovacích systémů pro testování vozidel
  • Tvorba aplikačních pokynů
  • Spolupráce na specifikaci požadavků systémů na systém, analýza požadavků (marketing, zákazník, interní a zákaznické projekty)
  • Spolupráce při odvozování mechanických požadavků, HW a SW s ostatními útvary

Profil kandidáta:

  • SŠ/ VŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnické (vhodné i pro absolventy se zájmem o automotive)
  • Motivovanost, vysoký stupeň invence a kreativity
  • Zkušenosti s nástroji pro řízení vývoje a testů
  • Zkušenosti s monitorovacími nástroji
  • Zkušenosti se systémovým testováním
  • Kvalitativně orientovaný inženýrský přístup, pochopení procesu vývoje softwaru
  • Programovací dovednosti
  • Zkušenosti s automotive
  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pestrá práce s možností uplatnit své kreativní myšlení
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 2 týdny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu a dalšího profesního vzdělávání

  • Nová Ves, Třebíč
  • MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
  • Ostrava
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Moravia IT s.r.o.
  • 28 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Brno
  • Honeywell, spol. s r.o.
  • od 39 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Ostrava
  • Kladno
  • Connectronics s.r.o.
  • 50 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Praha
  • tesena s.r.o.
Zveřejněno: 22. července
  • Kraj Vysočina
  • SMART Career s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Ostrava
  • CertiCon a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Luhačovice
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Tábor
  • Krajské ředitelství policie Jihočeského…
  • od 25 720 Kč
  • Český Těšín
  • VotreVision s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Orlová
  • Belangera WAW s.r.o.
  • od 20 230 Kč
  • Chrudim
  • AUTIO s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Chrudim
  • Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Tavíkovice
  • CorSol, s.r.o.
  • Vinohrady, Praha
  • SHERLOG Technology, a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 14. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

absolvent AJ analýza auto automobil elektro hledám hodnocení HW interní inženýr IT kandidát kvalita marketing mobil možnost náplň práce nová ohodnocení pec plán plánování plat pozice práce pracovní příspěvek růst řízení specifika společnost společnosti spolupráce stabilní strategie stravování uchazeč uplatnění Vary vhodné vysoký vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost analýzy anglické asistence dny dovednost dovolené externí finanční jazyk kolektiv kreativní myšlení náplň národní nástroj navíc Ostatní PR pracovní náplň problém proces profesní profi program projekt průmysl přátelský příjemný příležitost přístup stroj systém technické test tvorba týdny zákazník zkušenost