Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Zlín

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu ve Zlíně. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství „vychytávek“ do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Nástup možný ihned. Volejte prosím na telefon zobrazit tel. číslo
Váš životopis zašlete prosím na email e-mail přes odpovědní formulář

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • kontakt se zákazníky, práce na pokladně
  • odborné poradenství při prodeji
  • zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?

  • min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co Vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práce na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • V případě Vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS. tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Zlín (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Centro, třída 3. května 1170, Malenovice, 763 02 Zlín)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek

  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
  • Olomouc
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
Zveřejněno: 8. dubna
  • Praha
  • SKATE POINT s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Praha
  • Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Zveřejněno: 2. srpna
  • Chodov, Praha
  • Trimera Sports Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Čáslav
  • MIMO BOHEMIA, a.s.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Liberec
  • Jana Kořínková
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Červený Kostelec
  • FORCE TRADE s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Nové Město nad Metují

VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ZÁLESÍ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., KALINA industries s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Zlín, Celá ČR, Malenovice, Zlín, Lužkovice, Zlín, Otrokovice

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Odbory - proč a jak je založit

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

asistent bonus bonusy Bor den email e-mail hlavní hledám HR IT místo náplň práce nová OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení telefon úvazek uživatelská znalost vhodné výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek Zlín znalost životopis centrum design díl dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prezentace prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední třída uživatel vyučení vztah zákazník