Hledáme lidem práci Manpower

Demand Planner

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Our client, a leading multinational company, is currently hiring an experienced demand planner for its Czech subsidiary based in Prague. If you have a systematic mind, superior organisational skills and prior experience, we are looking for you.

Popis pozice:

  • Responsibility for the overall demand forecasting process
  • Weekly demand planning and country forecasting
  • Cooperation with Product Marketing teams and Supply Chain teams when creating forecasts
  • Monitoring the actual demand in comparison with the demand forecast
  • Improving customer satisfaction by following up on escalations

Profil kandidáta:

  • At least 2 years of experience in demand planning, procurement or business analysis
  • Master’s degree in operations management
  • Excellent English (At least C1), Czech is a plus
  • MS Business Intelligence or other BI tools
  • Great planning and problem-solving skills
  • Strong negotiation and communication skills

Nabízíme:

  • Long-term opportunity in a reputable multinational company
  • 5 weeks of vacation and 3 sick days
  • Meal vouchers or meal allowance
  • Multisport card contribution
  • Quarterly public transport contribution
  • Partial home office

If you are interested in the position, send us your CV in English.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
včerejší
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Běchovice, Praha
  • Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 18. dubna
  • Karviná
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Jalubí
  • URBITECH s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Golden sun s.r.o.
  • od 17 300 Kč
  • Modletice
  • Karel Eder
  • 28 000 – 40 000 Kč

HR Direct s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, Blanik Aircraft CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Markmont, s.r.o., BAUFERA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Novitim s.r.o., Aleš Veselý, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., KATRING, spol. s r.o., PORR a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Laborant / Laborantka, Marketingový manažer / manažerka, Manažer / manažerka kvality, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Běchovice

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Trainee program – první práce pro absolventy

business CV home office ISO IT kandidát management marketing Office pozice Prague sick day sport system PR proces profi